tank-150x150.jpg

Mobil Taşıt Tanıma (ohm)

Toptan akaryakıt alarak tüketim yapan yol Müteahhitleri, Maden, Hafriyat,İş makinası parkı olan akaryakıt projelendirmesinde kullanılan tam çözüm sunan otomasyon sistemidir.

Uzakta mevcut bulunan işyerinin (Fabrika yada Şantiye) Toptan Akaryakıt alarak yakıt giderini karşılayan iş yeri için üretilmiş tamamen elektronik ve komplike bir sistemdir..

Mobil Taşıt Tanıma Sistemi Özelliklleri:
Toptan olarak alınan akaryakıtın içine konduğu şantiye ortamında bulunan klasik akaryakıt tankın çok fazla özelliği vardır;
Volön kapağı yoktur Akaryakıt Tankı içirisinde mevcut bulanan akaryakıta ulaşılamaz
Akaryakıt Tankında mevcut bulunan akaryakıta boşaltım borusundan ulaşılarak ürün geri çekilemez
Akaryakıt Tankında terlemeden kaynaklanan su tahliyesi yoktur. (suistimale karşılık böyle bir bölüm konmamıştır) Terlemeden kaynaklanan suyu kendisi deşarj eder.
Mobil Taşıt Tanıma Seyyar Tank Özellikleri:
Seyyar Tank adı üstünde sabit değildir bir römork üzerinde ve tekerleklidir.
Seyyar Tank üzerinde jenaratör ve Otomasyonu da barındırır. Yani Ana tankın yanına gelemeyen İş Makinaları için tasarlanmıştır.
Mobil Taşıt Tanıma Akaryakıt Pompasının Özellikleri:
Mobil Taşıt Tanıma Akaryakıt Pompası Akaryakıt Pompasından kendini önemli bir şekilde ayıran unsur ise Akaryakıt Pompası gibi bir beyin ve otomasyon ile çalışmaz. Otomasyon hem pompayı çalıştırır hem de otomasyon işleminin aynı anda yapar.

  1. Otomasyon şirket merkezinden izin verilen araçlara izin verildiği litre kadar yakıt verir,
  2. Araç deposundan akaryakıt tabancası çekilmesi ile ürün vermeyi durdurur.
  3. Tüm ikmal, Kalan ürün, akaryakıt tankına giren ürün ve araçlara ikmal ile ilgili gün, ay, plaka bazlı rapar verir.
  4. Mobil Taşıt Tanıma İkmal Ünitesi Özellikleri : 2 den az iş makinası için özel üretilmiş tamamen korunaklı ve ait olduğu iş makinasına ikmal yapmak için tasarlanmış Ana tankın yanına gelemeyen İş Makinaları için üretilmiştir.

.

şu an burdasınızbizden,Ohm
Top