TB016-1-150x150.png

TB016

TB016

 

Bu küçük ekskavatör otomatik genişletilebilir palet aralığı ile kendinden büyük işleri dahi kolaylıkla yapar. Kullanıcı ve çevre dostu olan bu makine uluslararası standartları tümüyle karşılamaktadır.

Kova Koparma Gücünü %40 oranında arttıran KOP sistemi
Amerika’da ilk çalışması yapılan Kova Bağlantı Opsiyonu(KOP) Amerika’dan sonra ilk Türkiye’de Takeuchi Müşterilerinin Hizmetinde.Artık KOP sistemli kovalar sayesinde koparma gücünüzü %40 oranında artırabilirsiniz. Yeni Takeuchiler’de artık standart olarak verilen bu kovaları eski makinanıza da yaptırabilirsiniz. Sipariş veya daha detaylı bilgi için lütfen arayınız.
Dozer Bıçağında Devrim (OPSİYONEL)
Mini ekskavatörünüzü greyder gibi kullanmak TAKEUCHI’ de mümkün. Makinanızı yol yapımı, kanal kapama gibi işlerde bir greyder gibi kullanmanızı sağlayan bu sistem servisimizce sağlanabilmektedir. Bu sistem sayesinde daha az manevrayla çok daha fazla iş yapmanıza olanak sağlayacaktır.
Ayarlanabilir süspansiyonlu koltuk
Ayarlanabilir süspansiyonlu koltuk operatör konforunu ve çalışma performansını görünür şekilde geliştirirken, geniş kabin ve bacak mesafesi ile çalışma rahatlığını ve dolayısıyla verimini arttırır. Dayanıklı ve uzun ömürlü lüks döşemesi yüksek bir standarda sahiptir.
İki kademeli yürüyüş hızı
Manuel olarak kontrol edilebilen düğmesi ile kolay hız değişimi ve çalışma kolaylığı sağlar. Manivela düğmesi ile ikinci vites seçilir ve motor durduğunda tekrar birinci vitese düşer.
Emniyet kilit konsolu
Çalışma ve seyir esnasında güvenliği sağlayacak emniyet kilit konsolları.
Boomun içinden yürütülen ataşman hortumları
Kolun içine yerleştirilmiş kova ve ataşman hortumları çalışma alanı için operatöre engelsiz bir görüş alanı sağlar. Çalışma kolaylığı çalışma hızını da aynı anda arttırmaktadır.
Genişletilebilir palet aralığı
Palet aralığı azaltılarak dar aralıklardan geçiş kolaylığı sağlandığı gibi genişletilerek de kazma esnasında makineye dengeli sağlam bir duruş verilmektedir.
Kauçuk veya çelik palet seçeneği
Özel TAKEUCHİ dizaynı sayesinde ister çelik ister kauçuk palet kullanılabilmektedir. Aşınmaya dayanıklı ve uzun ömürlü çelik palet yerine istenilen anda kauçuk palet kolayca takılabilir.
Özel TAKEUCHİ kauçuk palet dizaynı
Döküm kauçuk paletlerin merkezindeki çelik kablolar, yüksek torklu planet  yürüyüş sisteminin gücünü eşit olarak dağıtarak, makinenin yüksek torkla çalışmasını sağlar. Çelik kablolar paletin, gerilmesini en aza indirir. Çelik Mandraller, palet-makara, palet-rim dişlisi, palet-istikamet arasında metal-metale teması sağlayarak paletlere taş ve molozların verdiği hasarı azaltır.
Üç flanşlı makaralar
Üç flanşlı makaralar eğimli arazide bile palet atma problemlerini ortadan kaldırır. Yağlanmaya gerek duymayan kendinden yağlı çelik makaralar, aşınmaya karşı çok dayanıklı olup çok uzun ömürlüdür.
Ağırlık
Çalışma Ağırlığı (kg) 1695
Kova
Kova Kapasitesi (m³) 0,038
Kova Genişliği (mm) 440
Kova Kazı Gücü (kN) 13,1 / 19,65*
Motor
Model 3TNV70-STB
Tip 3/4 CYCLE
Güç (Hp) 13,5
Yakıt Tankı Kapasitesi (L) 21
Boyutlar
Uzunluk (mm) 3695
Genişlik (mm) 980-1300
Yükseklik (mm) 2280
Palet Uzunluğu (mm) 1525
Palet Genişliği (mm) 230
Min. Yerden Açıklık (mm) 205
Çalışma Ölçüleri
Maksimum Kazı Uzanma (mm) 3800
Maksimum Kazı Yüksekliği (mm) 3590
Arka Dönüş Yarıçapı (mm) 1085
Boom Dönüş Açısı (sağ/sol) 75°/50°
(* :KOP sistemli özel dizayn kovalar sayesinde ulaşılan kazı gücüdür.)
şu an burdasınızTAKEUCHI
Top