TB216-150x150.png

TB216

TB216

 

 Takeuchi mini ekskavatör otomatik genişletilebilir palet aralığı ile kendinden büyük işleri dahi kolaylıkla yapar. Kullanıcı ve çevre dostu olan bu makina uluslararası standartları tümüyle karşılamaktadır.

Kova Koparma Gücünü %40 oranında arttıran KOP sistemi
Amerika’da ilk çalışması yapılan Kova Bağlantı Opsiyonu(KOP) Amerika’dan sonra ilk Türkiye’de Takeuchi Müşterilerinin Hizmetinde.Artık KOP sistemli kovalar sayesinde koparma gücünüzü %40 oranında artırabilirsiniz. Yeni Takeuchiler’de artık standart olarak verilen bu kovaları eski makinanıza da yaptırabilirsiniz. Sipariş veya daha detaylı bilgi için lütfen arayınız.
Dozer Bıçağında Devrim (OPSİYONEL)
Mini ekskavatörünüzü greyder gibi kullanmak TAKEUCHI’ de mümkün. Makinanızı yol yapımı, kanal kapama gibi işlerde bir greyder gibi kullanmanızı sağlayan bu sistem servisimizce sağlanabilmektedir. Bu sistem sayesinde daha az manevrayla çok daha fazla iş yapmanıza olanak sağlayacaktır.
GÜÇ
TAKEUCHI’nin efsanevi TB016 modelinin yeni versiyonu ve sıfır kuyruk olan bu modelde motor gücü 15 beygire çıkmış, yakıt tüketimi ise saatte 1lt’den başlayan seviyelere düşmüş, kova koparma gücü KOP sistemi sayesinde %30 oranında artmıştır. 216_2
Eşsiz Özellikler
– Bom silindiri bomun arkasına yerleştirildiğinden, serilik artmıştır.- 98cm’den – 138cm ‘e kadar ayarlanabilir palet genişliği. Palet aralığı azaltılarak dar aralıklardan geçiş kolaylığı sağlandığı gibi genişletilerek de kazma esnasında makineye dengeli sağlam bir duruş verilmektedir. -Görsel ve işitsel uyarılı LCD monitör. – ROPS / FOPS sertifikalı kabin/kanopi- Dijital hararet göstergesi – Dijital yakıt göstergesi – Dijital akü ve yağ uyarı göstergesi tb216_ozelliker
Gizli Kırıcı Tesisatı
Kolun içine yerleştirilmiş kova ve kırıcı hortumları hiçbir şekilde dışarıyla temas etmez. Hortum patlamalarına son. kirici_
İki kademeli yürüyüş hızı
Manuel olarak kontrol edilebilen düğmesi ile kolay hız değişimi ve çalışma kolaylığı sağlar. Manivela düğmesi ile ikinci vites seçilir ve motor durduğunda tekrar birinci vitese düşer.
Servis Kolaylığı
Yana açılır geniş motor kapağı ile bakımların daha kolay yapılması sağlanır. servis_
Kilitli Yakıt Bölümü ve Göstergesi
Yakıt hırsızlığını önleyen bu özellik sayesinde yakıtın da ne kadar kaldığını deponun yanındaki göstergeden görünebilir. yakit_kapak
Radyatör Temizliği İçin Açılabilir Kilitli Kaput
Mini makinalarda bir devrim olan bu özellik sadece TAKEUCHI ‘lerde bulunmaktadır. radyator
Kauçuk veya çelik palet seçeneği
Özel TAKEUCHİ dizaynı sayesinde ister çelik ister kauçuk palet kullanılabilmektedir. Aşınmaya dayanıklı ve uzun ömürlü çelik palet yerine istenilen anda kauçuk palet kolayca takılabilir.
Özel TAKEUCHİ kauçuk palet dizaynı
Döküm kauçuk paletlerin merkezindeki çelik kablolar, yüksek torklu planet yürüyüş sisteminin gücünü eşit olarak dağıtarak, makinenin yüksek torkla çalışmasını sağlar. Çelik kablolar paletin, gerilmesini en aza indirir. Çelik Mandraller, palet-makara, palet-rim dişlisi, palet-istikamet arasında metal-metale teması sağlayarak paletlere taş ve molozların verdiği hasarı azaltır.
Üç flanşlı makaralar
Üç flanşlı makaralar eğimli arazide bile palet atma problemlerini ortadan kaldırır. Yağlanmaya gerek duymayan kendinden yağlı çelik makaralar, aşınmaya karşı çok dayanıklı olup çok uzun ömürlüdür.
Ağırlık
Çalışma Ağırlığı (kg) 1770-1940/1865-2035
Kova
Kova Kapasitesi (m³) 0,038
Kova Genişliği (mm) 440
Kova Kazı Gücü (kN) 14 / 21*
Motor
Model 3TNV70-STB
Tip 3/4 CYCLE
Güç (Hp) 15
Yakıt Tankı Kapasitesi (L) 22
Boyutlar
Uzunluk (mm) 3870
Genişlik (mm) 980-1300
Yükseklik (mm) 2275
Palet Uzunluğu (mm) 1520
Palet Genişliği (mm) 230
Min. Yerden Açıklık (mm) 205
Çalışma Ölçüleri
Maksimum Kazı Uzanma (mm) 4090
Maksimum Kazı Yüksekliği (mm) 2390
Arka Dönüş Yarıçapı (mm) 1155
Boom Dönüş Açısı (sağ/sol) 80°/50°
(* :KOP sistemli özel dizayn kovalar sayesinde ulaşılan kazı gücüdür.)
şu an burdasınızTAKEUCHI
Top