TB108-150x150.png

TB108

TB108

 

Takeuchi’nin bu en kompakt ekskavatörü, 180º derece boom dönüş özelliği ve otomatik olarak genişletilebilir palet aralığı ile yüksek manevra yeteneği ve çalışma kolaylığı sağlamaktadır. Üstün teknolojiye sahip bu makine çevre dostu olmasının yanında tüm uluslararası standartları karşılamaktadır.

 

Kova Koparma Gücünü %40 oranında arttıran KOP sistemi
Amerika’da ilk çalışması yapılan Kova Bağlantı Opsiyonu(KOP) Amerika’dan sonra ilk Türkiye’de Takeuchi Müşterilerinin Hizmetinde.Artık KOP sistemli kovalar sayesinde koparma gücünüzü %40 oranında artırabilirsiniz. Yeni Takeuchiler’de artık standart olarak verilen bu kovaları eski makinanıza da yaptırabilirsiniz. Sipariş veya daha detaylı bilgi için lütfen arayınız.
Dozer Bıçağında Devrim (OPSİYONEL)
Mini ekskavatörünüzü greyder gibi kullanmak TAKEUCHI’ de mümkün. Makinanızı yol yapımı, kanal kapama gibi işlerde bir greyder gibi kullanmanızı sağlayan bu sistem servisimizce sağlanabilmektedir. Bu sistem sayesinde daha az manevrayla çok daha fazla iş yapmanıza olanak sağlayacaktır.
Genişliği ayarlanabilir dozer bıçağı
Cıvata yerine pimle tutturulan dozer uzatma kenarları dozer bıçağını alet yardımı olmadan kolaylıkla genişletme ve ayarlama olanağı sağlar.
Genişletilebilir palet aralığı
Palet aralığı azaltılarak dar aralıklardan geçiş kolaylığı sağlandığı gibi genişletilerek de kazma esnasında makineye dengeli sağlam bir duruş verilmektedir.
Yardımcı hidrolik devre
Tek yön veya çift yön yardımcı hidrolik devre seçimi ile sadece kırıcı kullanımı değil ayrıca öğütücü gibi hidrolik olarak güçlendirilmiş ataşmanların  kullanımına olanak sağlar.
Tam açılır kaporta ve güvenli levyeler
Açılır kapaklar sayesinde servis çok kolay gerçekleşmekte ve kilitlenebilir levyeler ile makinanızın güvenli sağlanmaktadır.
Özel TAKEUCHİ kauçuk palet dizaynı
Döküm kauçuk paletlerin merkezindeki çelik kablolar, yüksek torklu planet     yürüyüş sisteminin gücünü eşit olarak dağıtarak, makinenin yüksek torkla çalışmasını sağlar. Çelik kablolar paletin, gerilmesini en aza indirir. Çelik Mandraller, palet-makara, palet-rim dişlisi, palet-istikamet arasında metal-metale teması sağlayarak paletlere taş ve molozların verdiği hasarı azaltır.
Üç flanşlı makaralar
Üç flanşlı makaralar eğimli arazide bile palet atma problemlerini ortadan kaldırır. Yağlanmaya gerek duymayan kendinden yağlı çelik makaralar, aşınmaya karşı çok dayanıklı olup çok uzun ömürlüdür.
Ağırlık
Çalışma Ağırlığı (kg) 855-955
Kova
Kova Kapasitesi (m³) 0,018
Kova Genişliği (mm) 350
Kova Kazı Gücü (kN) 10,2 / 14*
Motor
Model YANMAR 2TNV70
Tip 2/4 CYCLE
Güç (Hp) 9,5
Yakıt Tankı Kapasitesi (L) 9,4
Boyutlar
Uzunluk (mm) 2740
Genişlik (mm) 680-900
Yükseklik (mm) 2195
Palet Uzunluğu (mm) 1220
Palet Genişliği (mm) 180
Min. Yerden Açıklık (mm) 160
Çalışma Ölçüleri
Maksimum Kazı Uzanma (mm) 2970
Maksimum Kazı Yüksekliği (mm) 2975
Arka Dönüş Yarıçapı (mm) 800
Boom Dönüş Açısı (sol/sağ) 90°/90°
(* :KOP sistemli özel dizayn kovalar sayesinde ulaşılan kazı gücüdür.)
şu an burdasınızTAKEUCHI
Top